Героический Форум!

Купити тканину для оббивки меблів

Размещено by Glovistika 
Купити тканину для оббивки меблів
14.10.2022 18:06
Шукаю сайт, де можна обрати стильну тканину для оббивки меблів. Дуже хочеться реставрувати старий диван батька. Він зараз у відрядженні, тому є час це все зробити. Хто може порадити якісну тканину?
Re: Купити тканину для оббивки меблів
14.10.2022 18:06
Вам насамперед потрібно відштовхуватися від того, скільки ви готові витратити на тканину, тому що зараз є різні варiанти за вартістю, а також далі дивитися вже за текстурою, кольором, звичайно ж брати до уваги дизайн самої
Re: Купити тканину для оббивки меблів
14.10.2022 18:06
До речі, я вражаюся тим людям, які можуть дати меблям друге життя, як на мене це дуже круто, але сам поки що не зважився на реставрацію своїх меблів, мені здається, що це дуже складно, а також буде дуже дорого. Що ви скажете щодо цього?
Re: Купити тканину для оббивки меблів
14.10.2022 18:06
Купили тканини для оббивки меблів https://intstyle.com.ua/ua/katalog-tkanej/mebelnye-tkani/ у цьому магазинi, у свій будинок дуже крутої якості.
Перше, що сподобалось на сайті, це наявність всіх необхідних сертифікатів. Ми з чоловіком обирали матеріал саме для дитячої кімнати, тому підтвердження якості було важливим фактором при покупці.
Також порадував великий асортимент тканин, є з чого обрати.
Дуже допомогла консультація спеціалістів, дякуючи їм ми змогли розібратися у різниці між різними матеріалами.
Re: Купити тканину для оббивки меблів
11.01.2023 22:10
Круто! Такі тканини завжди у господарстві знадобляться
Re: Купити тканину для оббивки меблів
11.01.2023 22:10
Я шукала таку тканину пару місяців тому. Мама попросила переробити на кріслі ручки - бо протерлися аж поролон виліз. Я в магазині Текстиль Контакт зайшла точнісінько по кольору таку ж саму тканину, ще мешковину взяла для укріплення та шнур для декору. Все це мені дуже дешево обійшлося. Магазин дійсно класний - раджу його і вам.

Re: Купити тканину для оббивки меблів
03.02.2023 10:10
Сейчас для многих эти вопросы стали очень актуальными
Извините, только зарегистрированные пользователи могут писать в данный форум.

Нажмите сюда, чтобы войти

Город-сам-себе-герой!
гор.справка
история 
музей 
галерея 
фонд 
АТС 
карты 
погода 
разное 
сервисы
общение 
юмор 
поиск у нас:
"и" "или"
НАШ САЙТ
WEB




2001-2024 ©