Героический Форум!

Придбати велосипед у Львові

Размещено by Kilojki 
Придбати велосипед у Львові
11.06.2022 15:03
Всім привіт. Хто може порадити з власного досвіду перевірений магазин у Львові, де продаються якісні велосипеду? Хочу доньці купити велосипед, щоб хоть якось могла відволіктись від цього всього.
Re: Придбати велосипед у Львові
12.06.2022 18:06
Послухаю з вами, теж цікаво. У нас двоє діток, цілими днями сидять в хаті, немає чим зайнятися, купили би їм веломашини, хоть поганяли би трохи на них. Так що сподіваюсь, на адекватні відповіді.
Re: Придбати велосипед у Львові
12.06.2022 18:06
Ось у нас в місті наприклад є чудовий магазин Велосвіт, в якому дуже багато різноманітних є велосипедів в наявності. Ми собі там купували, практично кожного дня ввечері катаємось.
Re: Придбати велосипед у Львові
12.06.2022 19:07
Доброго часу добу. Я так розумію ви хочете придбати веломашину, і не знаєте де можна подивитися варіанти?
В такому випадку можу запропонувати вам інтернет магазин Алло, який займається продажем велосипедів у Львові https://allo.ua/ua/l-viv/velosipedy/ Я вам раджу особисто відвідати каталог магазину, подивитися що є в наявності, прикинутися по цінам, і тоді вже будете робити якісь висновки стосовно покупки велосипеду. Ціни в цьому магазині не високі.
Re: Придбати велосипед у Львові
01.11.2022 09:09
Вы можете заказать в интернет магазине Велодрайв велосипед , там вполне приемлемая стоимость велосипеда марки comanche . И вам не придется тратить время на походы по магазинам, просто можно заказывать велосипед не выходя из дома. Так намного удобнее и проще.
Re: Придбати велосипед у Львові
19.12.2022 18:06
Зараз із цим взагалі немає проблем. Якщо Ви точно знаєте який хочете - просто порівняйте ціни в різних інтернет-магазинах. Я так собі вдало купив гірський велосипед https://velogo.com.ua/ua/mtb, який ще й недорого мені обійшовся. Це дуже зручне рішення.
Извините, только зарегистрированные пользователи могут писать в данный форум.

Нажмите сюда, чтобы войти

Город-сам-себе-герой!
гор.справка
история 
музей 
галерея 
фонд 
АТС 
карты 
погода 
разное 
сервисы
общение 
юмор 
поиск у нас:
"и" "или"
НАШ САЙТ
WEB




2001-2024 ©