Героический Форум!

поиск работы в Польше

Размещено by pegas 
поиск работы в Польше
16.01.2022 08:08
Ищу работу в Польше. буду рад если подскажете мне надежное агентство.
Re: поиск работы в Польше
16.01.2022 12:12
Для трудоустройства в Польше можете обратиться в "Виза Про" https://visa-pro.com.ua/. Это надежное агентство, там мне помогли с поиском хорошей работы в Польше, устроился без проблем, очень благодарен этому агентству за помощь.
Re: поиск работы в Польше
08.10.2022 14:02
Доброго дня, я з України, ось наразі проживаю у Польщі, хочу влаштуватися на роботу, бо гроші закінчуються, що мені для цього треба?
Re: поиск работы в Польше
08.10.2022 14:02
Створено спеціальний сайт для допомоги українським переселенцям у Польщі spilnoinpl [spilnoinpl.org] ось тут ви можете отримати детальну інформацію за для швидкої адаптації. Краще за все перш за все отримати карту поляка, вона дасть можливість отримати будь-яку роботу без додаткової мороки, але є свої нюанси, тому краще поспілкуватися зі спеціалістами на даний рахунок, номери ви знайдете на сайті.
Re: поиск работы в Польше
09.10.2022 13:01
Друзі, навіщо кудись їхати, якщо й у нас у країні можна непогано заробити? Я навіть можу вам підказати як це зробити. Я, наприклад, працюю в офісі, а у вільний час роблю ставки на спорт. Часто відвідую портал кс го, де отримую всю актуальну інформацію і тому ставки на кіберспорт мені дійсно приносять хороші гроші.
Извините, только зарегистрированные пользователи могут писать в данный форум.

Нажмите сюда, чтобы войти

Город-сам-себе-герой!
гор.справка
история 
музей 
галерея 
фонд 
АТС 
карты 
погода 
разное 
сервисы
общение 
юмор 
поиск у нас:
"и" "или"
НАШ САЙТ
WEB




2001-2024 ©