Героический Форум!

Скільки разів в житті можна робити лазерну корекцію зору?

Размещено by Boofi 
Скільки разів в житті можна робити лазерну корекцію зору?
23.01.2024 18:06
Добрий день! Чув, що лазерна корекція зору — це відмінний спосіб позбутися окулярів. Але скільки разів в житті можна використовувати цей метод? Чи є обмеження у кількості операцій, і чи є ризики для здоров'я очей при багаторазовому проведенні процедури?
Re: Скільки разів в житті можна робити лазерну корекцію зору?
23.01.2024 18:06
Всім привіт! Хочу поділитися своїм досвідом. Я вже робила лазерну корекцію зору. Це було більше 10 років тому, і це було дуже ефективно. Проте, останнім часом знову почав помічати погіршення зору. Отже, чи можна провести лазерну корекцію зору більше двох разів, і чи буде вона так само ефективною?
Re: Скільки разів в житті можна робити лазерну корекцію зору?
23.01.2024 18:06
Лазерна корекція зору є популярним методом виправлення зорових проблем. Я вважаю, що його не можна робити багато разів. Але все ж таки важливо враховувати загальний стан здоров'я очей та можливі ризики, такі як сухі очі, зменшення чутливості до світла та інші. Важливо отримати консультацію від лікаря-офтальмолога.
Re: Скільки разів в житті можна робити лазерну корекцію зору?
23.01.2024 18:06
Лазерна корекція зору https://visium.com.ua/ua/uslugi/lazernaya_korrektsiya_zreniya/ - це ефективний метод виправлення недоліків зору. Зазвичай його можна проводити більше одного разу, і кількість операцій залежить від індивідуальних особливостей пацієнта, наприклад, від товщини рогівки ока. Проте важливо враховувати, що кожен втручання пов'язане з ризиками. Повторна лазерна корекція може збільшити ризик певних ускладнень, таких як сухі очі, або зменшити ефективність операції. Отже, вирішення проводити повторну корекцію повинно бути обговорено з кваліфікованим офтальмологом, який врахує історію пацієнта, його поточний стан зірки та інші аспекти здоров'я очей.

Извините, только зарегистрированные пользователи могут писать в данный форум.

Нажмите сюда, чтобы войти

Город-сам-себе-герой!
гор.справка
история 
музей 
галерея 
фонд 
АТС 
карты 
погода 
разное 
сервисы
общение 
юмор 
поиск у нас:
"и" "или"
НАШ САЙТ
WEB




2001-2024 ©