Героический Форум!

Як рекламувати свої послуги?

Размещено by Undina 
Як рекламувати свої послуги?
21.03.2024 20:08
Я займаюся ремонтами та налаштуванням комп'ютерної техніки вдома, переважно в моєму районі, але останнім часом кількість замовлень зменшилася. Порадьте, що можна вигадати для реклами, я поки що лише розклеюю оголошення на стовпах.
Re: Як рекламувати свої послуги?
21.03.2024 20:08
Можливо, варто подумати про розширення аудиторії? Наприклад, створити сторінку в соціальних мережах і ділитися там своїм досвідом і порадами з ремонту комп'ютерів. Це допоможе привернути нових клієнтів і підвищити впізнаваність вашого бізнесу.
Re: Як рекламувати свої послуги?
21.03.2024 20:08
Спробуйте додати невеликі знижки або акції для постійних клієнтів. Людям завжди подобаються вигідні пропозиції, і це може стати стимулом для тих, хто думає про ремонт своєї техніки.
Re: Як рекламувати свої послуги?
21.03.2024 20:08
Слухай, я нещодавно бачив ресурс, де можна розміщувати інформацію про свої послуги. Спробуйте розмістити інформацію про ремонт комп'ютерної техніки на дошвз оголошень. Є один сервіс, через який можно розмістити оголошення на різних ресурсах https://100.sochka.com/. Це буде набагато ефективніше, ніж розклеювати оголошення на стовпах. Ось, можливо, і знайдуть вас ті, хто шукає допомогу з ремонтом комп'ютерів у районі.



Изменения 1 раз. Последнее изменение в 21/03/2024 20:08 by TomShern.
Извините, только зарегистрированные пользователи могут писать в данный форум.

Нажмите сюда, чтобы войти

Город-сам-себе-герой!
гор.справка
история 
музей 
галерея 
фонд 
АТС 
карты 
погода 
разное 
сервисы
общение 
юмор 
поиск у нас:
"и" "или"
НАШ САЙТ
WEB




2001-2024 ©