Героический Форум!

Организация бизнеса

Размещено by galer 
Организация бизнеса
12.09.2023 11:11
Есть много вопросов с открытием бизнеса, но больше всего хотелось бы узнать про организационные вопросы. У нас есть ритуальное бюро. Заказов все больше. И хочется, чтоб людям было удобнее делать заказы. Как все грамотно организовать? Может есть програмы, которые все поставят на место.
Re: Организация бизнеса
12.09.2023 11:11
Да, любой бизнес требует вложений, не только материальных, но и организационных. Ну и ритуальный бизнес он очень щепетильный. Хочется чтоб организация делалась быстро и без лишних вопросов. Правильно, что вы задумались про сайт. Можете посмотреть здесь детальнее информацию про сайт https://remonline.ua/ru/funeral-service/
Re: Организация бизнеса
12.09.2023 11:11
Сейчас можно бизнес организовать прям из дома.Главное иметь хороший сайт, который все организует. С людьми нужно работать грамотно и четко.
Re: Организация бизнеса
11.11.2023 15:03
Мы пол года назад швейный цех открыли, но скажу Вам, что не очень идут продажи, так что решили менять канал сбыта. Вот тут я нашел маркетплейс, где женские пальто https://optov.com/zhenskaya-odezhda/verhnyaya-odezhda/palto/ размещают, так что надо пробовать. Вдруг это сработает лучше, чем Олх.
Re: Организация бизнеса
02.12.2023 18:06
А я маю ресторан, де робимо поминальні обіди, хочеться, щоб все теж було якось максимально автоматизовано, можливо є якісь програми для цього?
Re: Организация бизнеса
02.12.2023 18:06
Довго шукав ідеальне програмне забезпечення для мого ресторану, і нарешті зупинив свій вибір на FireMenu, ось тут можете дізнатися як працює https://firemenu.net/uk/doc це найбільше зручне та ефективне рішення для автоматизації ресторанного бізнесу. Завдяки FireMenu, я можу легко керувати меню, додавати нові страви, оновлювати ціни та вести облік запасів.
Однією з величезних переваг є можливість приймати онлайн-замовлення із зручним інтерфейсом для клієнтів. Це значно підвищило ефективність обслуговування та збільшило обіг мого ресторану. Безкоштовний період використання FireMenu дав мені можливість переконатися в усіх перевагах системи, і тепер я впевнено рекомендую це програмне забезпечення всім своїм колегам у галузі.
Re: Организация бизнеса
15.03.2024 17:05
Скажите, теперь как у вас бизнес развивается?
Re: Организация бизнеса
15.03.2024 17:05
dmitriyH Пишет:
-------------------------------------------------------
> Сейчас можно бизнес организовать прям из
> дома.Главное иметь хороший сайт, который все
> организует. С людьми нужно работать грамотно и
> четко.
Правильно, но это если онлайн, а как быть если магазин или контора работает в реале?
Re: Организация бизнеса
15.03.2024 17:05
SupRimes Пишет:
-------------------------------------------------------
> А я маю ресторан, де робимо поминальні обіди,
> хочеться, щоб все теж було якось максимально
> автоматизовано, можливо є якісь програми для
> цього?

Думаю, что надо искать специалистов которые помогут установить такие программы.
Re: Организация бизнеса
15.03.2024 18:06
Вам треба грамотно організувати всі робочі процеси, раджу замовити ось тут s-rocket.com консалтинг продажів під ключ. Можу сказати, що після співпраці з Ракетою Продаж зрозуміла, що це системний процес, який можна оптимізувати та контролювати. Їхні рішення, аудіт та рекомендації допомогли моєму бізнесу значно підвищити обсяги продажів.
Re: Организация бизнеса
25.03.2024 17:05
Як визначити, коли бізнесу необхідно залучити консультанта з підвищення ефективності роботи та оптимізації процесів, замість самостійних спроб вирішення проблем внутрішньої організації?
Re: Организация бизнеса
25.03.2024 18:06
Завдяки невпинному розвитку свого бізнесу, я зрозумів, що ідеального рішення для всіх проблем не існує. Вирішити їх самостійно на тому ж рівні, на якому вони виникли, стало неможливим завдяки складності і динаміці ринку. Тому я звернувся до агенції GOLDEN STAFF, яка надає консалтингові послуги https://www.zhitomir.info/news_216213.html вони допомогли мені розробити стратегію розвитку, оптимізувати процеси та підвищити ефективність моєї компанії. Результат був помітний вже після короткого періоду співпраці, і я вдячний їм за це.
Извините, только зарегистрированные пользователи могут писать в данный форум.

Нажмите сюда, чтобы войти

Город-сам-себе-герой!
гор.справка
история 
музей 
галерея 
фонд 
АТС 
карты 
погода 
разное 
сервисы
общение 
юмор 
поиск у нас:
"и" "или"
НАШ САЙТ
WEB




2001-2024 ©