Героический Форум!

Потрібний інвертор для газового котла

Размещено by SupRimes 
Потрібний інвертор для газового котла
25.01.2023 21:09
Доброго вечора всім! Зараз на дворі зовсім не тепло, а електроенергію вимикають часто, від чого в мене в будинку холодно. Порадьте мені інвертор, з яким я зможу увімкнути газовий котел.
Re: Потрібний інвертор для газового котла
25.01.2023 21:09
Я тебе розумію, сам нещодавно собі шукав такий інвертор, та знайшов. Перед тим була невдала спроба увімкнути котел автомобільним інвертором, але нічого не вийшло, в ньому модифікована синусоїда, а потрібна чиста.
Re: Потрібний інвертор для газового котла
25.01.2023 21:09
Добре що попередив, я також уже думав скористатися автомобільним інвертором) Підкажи, якої конкретно моделі у тебе інвертор, та де ти його купував? Не хочеться шукати по всьому інтернету.
Re: Потрібний інвертор для газового котла
25.01.2023 21:09
Обрати інвертор мені дуже допомогли кваліфіковані спеціалісти в магазині Intstyle, оскільки я в них також не розбирався.

Купив інвертор 12V/220V 600/1200 Вт чистий синус https://intstyle.com.ua/ua/tovari-dlya-doma/elektrotovari/invertori/invertor-12v220v-6001200-vt-chistij-sinus який легко забезпечує зарядку декількох ноутбуків, планшетів, роботу котла і ТБ разом з WiFi та навіть освітлення по всій квартирі. Ціна його я вважаю виправдана, всього 7122 гривні. Також можу тобі порадити трохи дешевший варіант, але він меншої потужності, інвертор 12V/220V 300/600 Вт чиста синусоїда, він також впорається з включенням котла, також можна заряджати ним ноутбук, телефон, і буде працювати WiFi, ціна його 5609 гривень.

Re: Потрібний інвертор для газового котла
08.02.2024 20:08
Я думаю, что по таким вопросам лучше всего обращаться к специалистам компании, которые собственно и занимаются котлами. Они смогут объяснить преимущества и недостатки всех видов. У нас стоит старенький газовый. Думали заменить, но пока повременим. Муж покупал https://farro.shop/gazovye-kondensatsionnye-kotly/attribute-product_brand-ariston/ . Когда будем делать ремонт, тогда уже и котел заменим на новый. Может кому-то пригодится эта информация)
Извините, только зарегистрированные пользователи могут писать в данный форум.

Нажмите сюда, чтобы войти

Город-сам-себе-герой!
гор.справка
история 
музей 
галерея 
фонд 
АТС 
карты 
погода 
разное 
сервисы
общение 
юмор 
поиск у нас:
"и" "или"
НАШ САЙТ
WEB




2001-2024 ©