Героический Форум!

Купити електросамокат

Размещено by Vovare 
Купити електросамокат
05.08.2022 09:09
Планую купити електросамокат, щоб пересуватися містом. Який він повинен бути? Я просто ніколи не цівавився показниками та іншим, тому навіть не знаю, як правильно обрати
Re: Купити електросамокат
05.08.2022 10:10
Для базових пересувань містом буде достатньо швидкості 25-30 км/год і потужності 250 вт. Однак є самокати, що розганяються до 40-50 км/год, з електродвигуном і в 1000 вт, які можна віднести до повноцінних учасників дорожнього руху.
Re: Купити електросамокат
05.08.2022 12:12
Ви ось тут можете купити для себе надійний електросамокат, великий вибір, приємні ціни. Відштовхуватися в першу чергу треба від того, яку ціну готові заплатити за нього, а вже далі дивитися на показники, зрівнювати їх у різних моделях, скажу по собі, це не так важко.
Для себе нещодавно обрав електросамокат OIO HoverBot, він є лідер серед електросамокатів, який здатний долати до 20 км зі швидкістю 35 км/год. Модель має дискові гальма, які роблять гальмування плавним, без різких рухів, і регульовану висоту рульової рейки. Потужний 350 W мотор здатний жваво дати старт з місця і винести максимальне навантаження до 120 кг!
Re: Купити електросамокат
05.08.2022 13:01
Давно собі хочу електросамокат, на сайті veliki.com.ua/ua/dir_electricscooter.htm придивився декілька варіантів , а саме Atlas Classic , TTG T06-1 , що можете про них сказати?
Як на мене достойні.
Извините, только зарегистрированные пользователи могут писать в данный форум.

Нажмите сюда, чтобы войти

Город-сам-себе-герой!
гор.справка
история 
музей 
галерея 
фонд 
АТС 
карты 
погода 
разное 
сервисы
общение 
юмор 
поиск у нас:
"и" "или"
НАШ САЙТ
WEB




2001-2024 ©