Героический Форум!

рюкзаки

Размещено by Marycka 
рюкзаки
22.07.2021 16:04
Форум, в мене нагальне питання - де купити шкільний рюкзак - дитині потрібен новий для школи, а в магазинах і вибір ніякий і ціни завеликі і якість товарів така, що та сумка хоч би до середини нвавчального року дожила.
Re: рюкзаки
22.07.2021 16:04
Згодна, ми теж якось купили шкільну сумку, а вона по швах пішла вже через декілька місяців, добре що хочь в нашого татка ручки з правильних місць ростуть - все сам зашив та починив, а то б подвійна витрата була би.
Re: рюкзаки
22.07.2021 16:04
От я теж не хочу посеред року бігати і шукати чи то майстерню щоб полагодили та зашили, чи то новий рюкзак, а вони навіть найдешевші немало коштують. В мене є в запасі кілька магазинів, але там ціна зависокі.
Re: рюкзаки
22.07.2021 16:04
Згодна з усіма, знайти якісний шкільний рюкзак, то велика проблема, не один магазин передивишся, поки знайдешь те що потрібно. Тут же є ще один нюанс, щоб та сумка дитині сподобалася, бо не буде носити і все хоч стріляйся. Я дочці купувала рюкзак для школи на сайті Офіс Центр, там і якість товарів нормальна і ціни прийнятні - [office-centre.com.ua]
Re: рюкзаки
02.08.2021 23:11
Школьные рюкзаки и ранцы можно заказать здесь https://rozetka.com.ua/school_bags/c163943/ Размер самого рюкзака должен соответствовать росту ребенка. Рюкзак должен плотно прилегать к спине. Он не должен быть ниже поясницы или выше плеч.
Re: рюкзаки
20.08.2021 21:09
Здравствуйте! Я могу дать контакты одного магазина https://chuvakbratan.com/rykzaki/, где рюкзаки сейчас по приемлемой цене продаются. Мы сыну взяли тут ранец. Купили модный и одновременно с ортопедической спинкой. Кроме аксессуаров в магазине и много одежды разной продается, так что загляните.
Извините, только зарегистрированные пользователи могут писать в данный форум.

Нажмите сюда, чтобы войти

Город-сам-себе-герой!
гор.справка
история 
музей 
галерея 
фонд 
АТС 
карты 
погода 
разное 
сервисы
общение 
юмор 
поиск у нас:
"и" "или"
НАШ САЙТ
WEB




2001-2024 ©