Героический Форум!

Гробівці

Размещено by Ilona 
Гробівці
26.04.2026 00:12
Потрібно зробити гробівець на родинній ділянці у Львові, але не розумію, з чого почати — чи спочатку підготовка місця, чи одразу вибір конструкції. Хочеться, щоб потім не було перекосів і щоб усе стояло міцно, бо попередні елементи вже частково просіли після дощів.
Re: Гробівці
26.04.2026 02:02
Так, знайомо, у нас це почалося з того, що після огляду ділянки стало видно нерівності ґрунту і сліди просідання старої основи, тому просто поставити нову конструкцію було б ризиковано. З цим звернулися в Постамент, де спокійно пояснили, що спочатку важливо вирівняти основу, і тільки після цього підбирати саму конструкцію, враховуючи навантаження і розміри. Показали варіанти, як зараз роблять гробівці, більше інформації, з правильною підготовкою, щоб уникнути перекосів у майбутньому. Далі підібрали простіше рішення без зайвого декору, щоб усе виглядало акуратно і не перевантажувало місце. Після виготовлення встановили без затримок, і в результаті конструкція стала рівно, без відхилень і додаткових доробок.
Извините, только зарегистрированные пользователи могут писать в данный форум.

Нажмите сюда, чтобы войти

Город-сам-себе-герой!
гор.справка
история 
музей 
галерея 
фонд 
АТС 
карты 
погода 
разное 
сервисы
общение 
юмор 
поиск у нас:
"и" "или"
НАШ САЙТ
WEB




2001-2026 ©