Героический Форум!

Страхування вантажу

Размещено by tefanga 
Страхування вантажу
05.02.2026 00:12
Зараз я вже не відправляю вантаж без страхування. Це не про недовіру до перевізників, а про розуміння реальності. Один форс-мажор може перекреслити прибуток за кілька місяців.

Коли вибирав черговий варіант страхування вантажу, орієнтувався на зрозумілі умови страхування, описані тут — [itg.ua]
Важливо, що все пояснюється без «дрібного шрифту» і зайвих обіцянок.

Також для себе відзначив, що ITG — це не тільки про вантажі. У них є й туристичне, і медичне, і корпоративне страхування. Якщо вже є позитивний досвід, логічно розглядати й інші страхові продукти в межах однієї компанії.
Извините, только зарегистрированные пользователи могут писать в данный форум.

Нажмите сюда, чтобы войти

Город-сам-себе-герой!
гор.справка
история 
музей 
галерея 
фонд 
АТС 
карты 
погода 
разное 
сервисы
общение 
юмор 
поиск у нас:
"и" "или"
НАШ САЙТ
WEB




2001-2026 ©