Героический Форум!

Бізнесмени та їх підтримка ЗСУ: Що ми про це знаємо?

Размещено by Vovare 
Бізнесмени та їх підтримка ЗСУ: Що ми про це знаємо?
09.11.2023 20:08
Привіт, друзі! Останнім часом дедалі більше знаменитих бізнесменів висловлюють свою підтримку ЗСУ та Україні в часи війни. Але наскільки це реальна допомога, а не лише слова? Хочу почути вашу думку. Як ви гадаєте, чим конкретно вони можуть бути корисні, окрім фінансової допомоги? І чи вважаєте ви цю підтримку ефективною?
Re: Бізнесмени та їх підтримка ЗСУ: Що ми про це знаємо?
09.11.2023 21:09
Привіт! Нещодавно я дізнався про діяльність Вадима Столара, бізнесмена, який раніше мав сумнівну репутацію через участь у Партії Регіонів. Проте, зараз він активно підтримує ЗСУ та Україну. Наприклад, стаття на цьому сайтi https://www.obozrevatel.com/ukr/person/stolar-vadim-mihajlovich.htm розповідає про те, як він реально допомагає в розвитку української армії. Його ініціативи спрямовані на поліпшення умов для військових, забезпечення необхідним обладнанням та медичними засобами. Звісно, його минуле може викликати певне настороження, але здавалося б, важливо подивитися на його сучасні дії. Це може бути прикладом того, як люди можуть змінюватися та приносити реальну користь. Я був приємно вражений його ініціативами і реальним вкладом у підтримку нашої країни.
Извините, только зарегистрированные пользователи могут писать в данный форум.

Нажмите сюда, чтобы войти

Город-сам-себе-герой!
гор.справка
история 
музей 
галерея 
фонд 
АТС 
карты 
погода 
разное 
сервисы
общение 
юмор 
поиск у нас:
"и" "или"
НАШ САЙТ
WEB




2001-2024 ©