Героический Форум!

Купити бензиновий генератор в Одесі

Размещено by Vovare 
Купити бензиновий генератор в Одесі
09.02.2023 11:11
Привіт, хочу купити бензиновий генератор, але от не знаю де можна подивитися варіанти в Одесі. Хто може запропонувати звичайний магазин, який має бензинові генератори?
Re: Купити бензиновий генератор в Одесі
09.02.2023 11:11
Популярність бензинових генераторів на сьогоднішній день виходячи з рейтингів покупців Hyundai - 23%, Konner&Sohnen -20%, Matari - 16% і Iron Angel - 14%. Ви можете знайти більше варіантів.
Re: Купити бензиновий генератор в Одесі
09.02.2023 11:11
У минулому році замовив в Інтернеті бензиновий генератор Firman SPG6500E1 залишився задоволений покупкою, зараз ціна значно підвищилася, подивіться характеристики на олх.
Re: Купити бензиновий генератор в Одесі
09.02.2023 11:11
Я недавно теж хотів собі купити дане обладнання, довго думав який генератор взяти, в результаті зупинив свій вибір на Pramac ES3000+AVR (PE242SH100K), ціна якого становить 25 999 гривень.
У цього бензинового генератор потужність номінальна 2.2 кВт, в той час коли максимальна потужність становить 2.6 кВт.
Об'єм двигуна 163 см³, і потужність двигуна 3 к. с..
Так само можете подивитися варіанти вибору бензинових генераторів в Одесі https://allo.ua/ua/odesa/benzinovye-generatory/ ось в цьому інтернет магазині.
Re: Купити бензиновий генератор в Одесі
22.02.2023 20:08
А ви ще в іннтернеті порівняйте ціни. Я б брала обладнання там, де дешевше.
Re: Купити бензиновий генератор в Одесі
22.02.2023 22:10
Думаю уже купили. Если еще месяц подождать генераторы везде подешевеют
Re: Купити бензиновий генератор в Одесі
23.02.2023 10:10
Може й справді вже така покупка не актуальна, проте, якщо все ж таки, покупка планується, загляніть в магазини компанії Квітка. Тут можна придбати генератори, інструменти https://kwitka.com.ua/elekroinsrumenty/ , садову техніку та багато всього іншого. Фізичні магазини компанії є у шести містах, а з інтернет-магазину доставляють по всій Україні, багато товарів з безкоштовною доставкою. Тут вас проконсультують гарно та допоможуть підібрати найкращі варіанти, опчачувати можна у різний спосіб.
Извините, только зарегистрированные пользователи могут писать в данный форум.

Нажмите сюда, чтобы войти

Город-сам-себе-герой!
гор.справка
история 
музей 
галерея 
фонд 
АТС 
карты 
погода 
разное 
сервисы
общение 
юмор 
поиск у нас:
"и" "или"
НАШ САЙТ
WEB




2001-2024 ©