Героический Форум!

Коли чекати чорну п'ятницю 2022?

Размещено by SupRimes 
Коли чекати чорну п'ятницю 2022?
28.10.2022 17:05
Всім привіт! Мій хлопець дуже хоче пауербенк на день народження. Я залюбки йому подарую. Але ж я економна дівчина, хочу знайти магазин зі знижками, що можна зробити. Де шукати такий магазин?
Re: Коли чекати чорну п'ятницю 2022?
28.10.2022 17:05
Так в чому проблема. Раджу вам дочекатися великого розпродажу - чорної п'ятниці 2022, і купити подарунок вашому хлопцю зі знижкою. Коли в хлопця день народження?
Re: Коли чекати чорну п'ятницю 2022?
28.10.2022 17:05
День народження в перших числах грудня. Так що складається дуже вдало. А в якому магазині кращі знижки будуть, вже не можу терпіти, щоб не купити хорошу техніку.
Re: Коли чекати чорну п'ятницю 2022?
28.10.2022 17:05
Найкращі знижки будуть у магазині Комфі, десь близько п'ятидесяти відсотків. Але ж дивіться що мисливців за знижками буде багато. Тому вже зараз шукайте бажані позиції та коли настане чорна п'ятниця 2022 https://comfy.ua/ua/black-friday.html встигнути викупити ваші забаганки. Пауербенк зараз дуже затребуваний. Можуть вимикати світло надовго, тому джерело живлення не буде зайвим.
Re: Коли чекати чорну п'ятницю 2022?
10.11.2022 23:11
Вы те цены видели? Я вообще в ужасе. Повербанк Ксяоми, который я ранее покупал за 700 грн, сейчас уже 2 тысячи стоит. Это по сути пол минимальной зарплаты. Мне кажется, что Ваш парень, если Вы не олигарх конечно же, не обидется, если Вы не будете так расточительствовать. Очень интересные подарки для парня https://prazdnik-shop.com.ua/467-parnyu/ вот тут лучше посмотрите или же гляньте что на Кашалоте рекомендуют. Вы просто смотрите шире и дарите то, что действительно надо. Стабилизационные отключения закончатся - и в Поверах смысла не будет.
Извините, только зарегистрированные пользователи могут писать в данный форум.

Нажмите сюда, чтобы войти

Город-сам-себе-герой!
гор.справка
история 
музей 
галерея 
фонд 
АТС 
карты 
погода 
разное 
сервисы
общение 
юмор 
поиск у нас:
"и" "или"
НАШ САЙТ
WEB




2001-2024 ©