Героический Форум!

Дитяче взуття

Размещено by DarinaLucky 
Дитяче взуття
06.07.2021 08:08
Привіт усім. Уже почала готуватися до того, що через місяць-два наш синочок піде у дитячий садок. Поки придивляюся що йому треба буде купить із одягу і взуття і у якому магазині все необхідне купувати. Підкажіть, а де ви одягаєте взуваєте ваших діток? Де продається хороший по якості одяг і взуття?
Re: Дитяче взуття
06.07.2021 08:08
Если вы хотите спросить о детских интернет-магазинах. то я своим ничего не заказываю, так как уже пробовала несколько раз купить через интернет одежду, то все, что получила, так и лежит в шкафу, не подошло. Больше не рискую.
Re: Дитяче взуття
06.07.2021 08:08
Я часто роблю покупки на Пром Юа або на ОЛХ. Набагато дешевше виходить там купувати одяг і взуття як дітям, так і собі. А коли останній раз була на ринку, то уже не пам'ятаю.
Re: Дитяче взуття
06.07.2021 08:08
Я тепер уже постійно купую дитяче взуття від виробника-фабрики Minimen напряму у цьому інтернет-магазині https://minimen.ua/ Я дуже задоволена якістю цього взуття і тим, що воно ортопедичне, добре прошите і надійне. Рекомендую і вам звернути увагу на таке дитяче взуття. Якщо ви щось підберете і придбаєте для своєї дитини, то залишитеся задоволені покупкою.
Извините, только зарегистрированные пользователи могут писать в данный форум.

Нажмите сюда, чтобы войти

Город-сам-себе-герой!
гор.справка
история 
музей 
галерея 
фонд 
АТС 
карты 
погода 
разное 
сервисы
общение 
юмор 
поиск у нас:
"и" "или"
НАШ САЙТ
WEB




2001-2024 ©