Героический Форум!

Косметика для проблемной кожи

Размещено by irinacvetkova 
Косметика для проблемной кожи
01.09.2023 15:03
Для проблемной кожи рекомендую косметику CHRISTINA Comodex [christinacosmetics.ua] Из личного опыта советую, эффект просто потрясающий, попробуйте и убедитесь сами.
Re: Косметика для проблемной кожи
10.09.2023 00:12
Почитаем
Re: Косметика для проблемной кожи
10.09.2023 00:12
Догляд за обличчям це дуже делікатна та складна тема для мене. Я вже стільки різних засобів спробувала, але до сих пір не можу віднайти найкращий.
Зараз вирішила купити собі новий пілінг для обличчя з фруктовими кислотами. Була на консультації у косметолога та вона порадила мені трохи змінити підхід.
Відтепер буду користуватись цим пілінгом двічи на тиждень та подивлюсь як буде виглядати моя шкіра.
Re: Косметика для проблемной кожи
06.02.2024 08:08
Не можу знайти відповідного магазину з корейською косметикою, хто-небудь може підказати магазин?
Re: Косметика для проблемной кожи
06.02.2024 08:08
Хіба у вас у місті немає торгових центрів? Спробуйте там пошукати
Re: Косметика для проблемной кожи
06.02.2024 09:09
Всім привіт, я останнім часом купую майже все через інтернет й косметику в том числі. В мене вже склались відповідні вподобання. Тому спокійно купую в онлайн-режимі, не витрачаючи зайвого часу на пошуки. Вчора, до прикладу, вже вкотре замовила собі корейську косметику в Києві https://koreacosmetic.com.ua/ пінку для обличчя, зволожувальний засіб, також взяла повний догляд за волоссям, мені він дуже подобається. Волосся м'яке, слухняне, а головне що перестало лізти. Це мабуть актуальна тема не тільки для жінок, але й чоловіків.




Изменения 1 раз. Последнее изменение в 25/02/2024 17:05 by Hanna.
Извините, только зарегистрированные пользователи могут писать в данный форум.

Нажмите сюда, чтобы войти

Город-сам-себе-герой!
гор.справка
история 
музей 
галерея 
фонд 
АТС 
карты 
погода 
разное 
сервисы
общение 
юмор 
поиск у нас:
"и" "или"
НАШ САЙТ
WEB




2001-2024 ©